Započeli su radovi na obnovi kolnika na županijskom dijelu ceste u ulicama Matije Gupca i Braće Radić u Koprivničkom Ivancu

Objavljeno, 9.11.2023. Novosti

Započeli su radovi na obnovi kolnika na županijskom dijelu ceste u ulicama Matije Gupca i Braće Radić u Koprivničkom Ivancu

Ovih su dana započeli radovi na obnovi kolnika na županijskom dijelu ceste u ulicama Matije Gupca i Braće Radić u Koprivničkom Ivancu, ukupne dužine 1.130 metara.

Izvođač radova je poduzeće “Pavlic-Asfalt-Beton d.o.o.” iz Donjeg Kraljevca, a predmetne radove u 100%-tnom iznosu financira Županijska uprava za ceste Koprivničko – križevačke županije.

Provedba ovog projekta je jedan od naših prioriteta, s obzirom na trenutno loše stanje naših prometnica, te molimo sve mještane naše općine, a posebno stanovnike ulica Matije Gupca i Braće Radić u Koprivničkom Ivancu, da imaju strpljenja dok se radovi ne završe, a sve u cilju ljepšeg, boljeg i nadasve sigurnijeg izgleda naše općine.

Ovim projekt samo se nastavlja odlična suradnja sa Županijskom upravom za ceste Koprivničko – križevačke županije, koja je počela još prošle godine obnovom kolnika na južnom dijelu Koprivničke ulice u Koprivničkom Ivancu, te kasnijom rekonstrukcijom mosta preko kanala Drakšin u ulici Braće Radić u Koprivničkom Ivancu, te vjerujemo kako će se nastaviti i iduće godine kada je u planu obnova kolnika u Vinogradskoj ulici u Koprivničkom Ivancu.