Potpisivanje ugovora o isplati studentskih kredita novim studentima s područja naše općine

Objavljeno, 29.1.2024. Novosti

Potpisivanje ugovora o isplati studentskih kredita novim studentima s područja naše općine

Općinski je načelnik zajedno sa 3 nova studenata s područja Općine Koprivnički Ivanec krajem prošle godine potpisao Ugovore o kreditiranju studenata s prebivalištem na području Općine Koprivnički Ivanec. Studenti se kreditiraju u iznosu od 100,00 eura mjesečno u periodu od deset mjeseci kroz godinu, a što je povećanje iznosa mjesečnog studentskog kredita sa dosadašnjih 66,36 eura.

Nakon potpisivanja ugovora načelnik općine Zoran Vrabelj zaželio je novim studentima puno uspjeha u njihovom daljnjem školovanju!

Općina Koprivnički Ivanec trenutno kreditira ukupno 19 studenata s područja naše općine, a što je brojka na koju smo izrazito ponosni!