Isplaćeni poticaji za kupnju i uređenje nekretnina na području Općine Koprivnički Ivanec

Objavljeno, 16.9.2020. Novosti

Isplaćeni poticaji za kupnju i uređenje nekretnina na području Općine Koprivnički Ivanec

Ovih su dana četvero mladim ljudima (do 45 godina starosti) s područja Općine Koprivnički Ivanec isplaćeni poticaji svakome u vrijednosti od 20.000,00 kuna za kupnju i uređenje njihovih nekretnina. Od njih četvero, trima je isplaćen poticaj za kupnju nekretnina, dok je jednoj osobi isplaćen poticaj za uređenje postojeće nekretnine. Svaki od njih zadovoljio je sve uvjete tražene Javnim natječajem za dodjelu poticaja raspisanog 14. travnja ove godine.

Glavna svrha predmetnih poticaja je pružiti financijsku pomoć mladim obiteljima koje imaju namjeru doseliti na područje Općine Koprivnički Ivanec, te na taj način zapravo motivirati mlade ljude na doseljavanje na područje naše općine, ali i pružiti financijsku pomoć mladim ljudima, našim stanovnicima, a koji namjeravaju ostati i dalje živjeti i zasnovati svoje obitelji na području naše općine.